logo-mini
FILMÓW I FOTOGRAFII REKLAMOWEJ
PRODUKCJA I MONTAŻ
ZOBACZ REALIZACJE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Kompleksowa obsługa w zakresie filmu i fotografii reklamowej. Możesz liczyć na naszą pomoc w doborze odpowiednich działań.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Korzystamy z najnowocześniejszych programów oraz technologii związanych z obróbką filmów i fotografii reklamowych.

NOWOCZESNY SPRZĘT

Posiadamy zaawansowany i najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na osiągnięcie wymarzonych efektów.

Filmy i zdjęcia reklamowe

FILMY I FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Filmy reklamowe to jedne z najskuteczniejszych środków przekazu, których fenomen leży w atrakcyjnym połączeniu obrazu oraz muzyki. Proponujemy kręcenie i montaż wszelkiego rodzaju nagrań, które odznaczają się unikalnym wykonaniem z bardzo dużą dbałością o detale.

Wśród fotografii reklamowej szczególnie polecamy zdjęcia produktów oraz fotografie prezentujące konkretne, reklamowane usługi. Fotografujemy ludzi, naturę oraz przedmioty, starając się by nasze zdjęcia były oryginalne i przykuwały uwagę potencjalnego odbiorcy. Posiadamy ogromny zbiór profesjonalnych zdjęć w bardzo szerokiej tematyce.

wiproject 1

FILMY I FOTOGRAFIA REKLAMOWA - DLACZEGO MY?

Oferujemy najwyższej jakości filmy i fotografie reklamowe. Dzięki dużemu doświadczeniu w tej branży jesteśmy w stanie dopasować się do wymagań i potrzeb naszych klientów, pomagając stworzyć skuteczną i trafiającą do klientów reklamę.

Nasze filmy i fotografie charakteryzują się wysoką jakością wykonania i są tworzone przez profesjonalnych pracowników. Dzięki temu nasi klienci uzyskują wysokie wyniki promocyjne, a co za tym idzie – większe rzesze odbiorców.

W swoim wyposażeniu mamy między innymi profesjonalny sprzęt fotograficzny, pozwalający na wykonywanie zdjęć najwyższej jakości. Posiadamy także duże doświadczenie w obróbce, dlatego każde zdjęcie poddajemy również gruntownej modyfikacji w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

POTRZEBUJESZ FILMU I ZDJĘĆ REKLAMOWYCH DLA SWOJEJ FIRMY?

Skontaktuj się z nami!

FILMY I FOTOGRAFIA REKLAMOWA W ROZSĄDNEJ CENIE

Wybierz ofertę, odpowiadającą Twoim potrzebom.

Filmy reklamowe

minimalny budżet = 500,00 pln brutto !

Filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne, fabularne, instruktażowe, dokumentalne, wywiady, reportaże, teledyski, montaż filmów.

Fotografia reklamowa

minimalny budżet = 50,00 pln brutto !

Fotografia produktowa, plenerowa, sesje studyjne, zdjęcia stockowe, fotografia bezcieniowa, obróbka zdjęć reklamowych.

*Podane ceny są to ceny minimalne. Ostateczną wycenę ustalamy po konsultacji z klientem. Realizujemy również indywidualne zlecenia związane z filmem i fotografią, które nie są wymienione powyżej.

OSTATNIE PROJEKTY

Poniżej przedstawiamy nasze ostatnie projekty, wykonane dla firm, które obdarzyły nas zaufaniem.

"Człowiek z no­wymi po­mysłami jest wa­riatem, dopóki nie od­niesie sukcesu."

– Mark Twain