logo-mini
MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH
DOSTARCZANIE I TRANSPORT

INDYWIDUALNE ZLECENIA

Oferujemy szeroką ofertę w zakresie kolportażu. W naszej ofercie znajdziesz kolportaż adresowy jak i również bezadresowy.

UNIKALNE LOKALIZACJE

Materiały reklamowe roznosimy według regionów wcześniej przez nas sprawdzonych jak i również wyznaczonych przez klienta.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Gwarantujemy szybką i kompleksową realizację zleceń w oparciu o bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

Kolportaż i dostarczanie materiałów reklamowych 2

KOLPORTAŻ - ROZNOSZENIE ULOTEK

Kolportaż lub inaczej roznoszenie czy rozdawanie ulotek to obecnie jeden z najpowszechniejszych oraz najpopularniejszych sposobów na zareklamowanie siebie oraz usług swojej firmy. Bardzo dużo przedsiębiorstw korzysta z kolportażu, ponieważ w czasie, codziennego życia firmy, reklama cały czas krąży po mieście zdobywając nowych klientów.

Kolportaż bezadresowy – w tym przypadku najlepiej sprawdzą się usługi, które dedykowane są dla wszystkich. Ulotki trafią pod drzwi oraz do skrzynki na listy przypadkowych osób, które mogą stać się potencjalnymi klientami.
Kolportaż adresowy – polega on na rozesłaniu reklamy na wybranym obszarze, tutaj najlepiej sprawdzą się różnego rodzaju zaproszenia, a także reklamy oferujące drobny upominek w postaci np. rabatu cenowego.

wiproject 1

KOLPORTAŻ/ROZNOSZENIE ULOTEK - DLACZEGO MY?

Aby kolportaż ulotek był skuteczny i trafiał do jak największej liczby potencjalnych klientów wszystkie zadania należy odpowiednio i sumiennie zaplanować. Duże znaczenie ma również podejście pracowników agencji, którzy zajmują się roznoszeniem ulotek.

Jesteśmy profesjonalną agencją reklamową oferującą kompleksową obsługę w zakresie kolportażu. Oferujemy kolportaż bezadresowy jak i również kolportaż adresowy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe województwa i miasta.

POSZUKUJESZ AGENCJI KTÓRA ZAJMIE SIĘ KOLPORTAŻEM TWOJEJ FIRMY?

Skontaktuj się z nami!