logo-mini
MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH
DOSTARCZANIE I TRANSPORT
NAPISZ DO NAS

INDYWIDUALNE ZLECENIA

Oferujemy szeroką ofertę w zakresie kolportażu. W naszej ofercie znajdziesz kolportaż adresowy jak i również bezadresowy.

UNIKALNE LOKALIZACJE

Materiały reklamowe roznosimy według regionów wcześniej przez nas sprawdzonych jak i również wyznaczonych przez klienta.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Gwarantujemy szybką i kompleksową realizację zleceń w oparciu o bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

Kolportaż i dostarczanie materiałów reklamowych 2

KOLPORTAŻ - ROZNOSZENIE ULOTEK

Kolportaż lub inaczej roznoszenie czy rozdawanie ulotek to obecnie jeden z najpowszechniejszych oraz najpopularniejszych sposobów na zareklamowanie siebie oraz usług swojej firmy. Bardzo dużo przedsiębiorstw korzysta z kolportażu, ponieważ w czasie, codziennego życia firmy, reklama cały czas krąży po mieście zdobywając nowych klientów.

Kolportaż bezadresowy – w tym przypadku najlepiej sprawdzą się usługi, które dedykowane są dla wszystkich. Ulotki trafią pod drzwi oraz do skrzynki na listy przypadkowych osób, które mogą stać się potencjalnymi klientami.
Kolportaż adresowy – polega on na rozesłaniu reklamy na wybranym obszarze, tutaj najlepiej sprawdzą się różnego rodzaju zaproszenia, a także reklamy oferujące drobny upominek w postaci np. rabatu cenowego.

wiproject 1

KOLPORTAŻ/ROZNOSZENIE ULOTEK - DLACZEGO MY?

Aby kolportaż ulotek był skuteczny i trafiał do jak największej liczby potencjalnych klientów wszystkie zadania należy odpowiednio i sumiennie zaplanować. Duże znaczenie ma również podejście pracowników agencji, którzy zajmują się roznoszeniem ulotek.

Jesteśmy profesjonalną agencją reklamową oferującą kompleksową obsługę w zakresie kolportażu. Oferujemy kolportaż bezadresowy jak i również kolportaż adresowy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe województwa i miasta.

POSZUKUJESZ AGENCJI KTÓRA ZAJMIE SIĘ KOLPORTAŻEM TWOJEJ FIRMY?

Skontaktuj się z nami!

KOLPORTAŻ - ROZNOSZENIE ULOTEK W ROZSĄDNEJ CENIE

Wybierz ofertę, odpowiadającą Twoim potrzebom.

Kolportaż bezadresowy

już od 0,10 pln brutto !

Doręczanie materiałów reklamowych firm do ich odbiorców na wybranym terenie. Najczęściej dystrybuowanymi materiałami są ulotki, gazetki, broszury, katalogi, jak i również próbki produktów.

Kolportaż adresowy

już od 0,80 pln brutto !

Kolportaż adresowy polega na dystrybucji materiałów reklamowych i innych przesyłek bezpośrednio pod wskazany adres na podstawie bazy adresowej dostarczonej przez zleceniodawcę.

*Podane ceny są to ceny orientacyjne. Ostateczną wycenę ustalamy po konsultacji z klientem. Realizujemy również indywidualne zlecenia w zakresie kolportażu oraz innych kampanii reklamowych.

OSTATNIE PROJEKTY

Poniżej przedstawiamy nasze ostatnie projekty, wykonane dla firm, które obdarzyły nas zaufaniem.

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione."

– Nelson Mandela