logo-mini
ODZIEŻY I GADŻETÓW REKLAMOWYCH
PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA
ZOBACZ REALIZACJE

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii produkcji oraz znakowania odzieży i gadżetów reklamowych.

INDYWIDUALNA JAKOŚĆ

Oferujemy wszelakiej jakości odzież oraz gadżety. Wykonujemy projekty niskobudżetowe jak i również najwyższej jakości na rynku.

SZYBKA REALIZACJA

Ważnym atutem naszej firmy jest czas realizacji zlecenia. Gotowy projekt otrzymasz od nas do 3 dni od chwili rozpoczęcia zlecenia.

Projektowanie stron i sklepów internetowych

PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA ODZIEŻY ORAZ GADŻETÓW REKLAMOWYCH

Prawdą jest, że ludzie uwielbiają otrzymywać prezenty. Odzież i gadżety reklamowe są świetnym pomysłem promocji nowo powstałej firmy jak i również firm z wieloletnim stażem w celu podniesienia ich prestiżu.

Dzięki najnowocześniejszym technologiom w dzisiejszych czasach ich produkcja odbywa się szybko i bezproblemowo, wystarczy zgłosić się do specjalistów w tej dziedzinie, a oni zajmą się resztą. Nasza firma oferuje projektowanie unikalnych produktów, a po ich akceptacji przystąpienie do wykonania zamówionej odzieży, czy też innych gadżetów reklamowych.

wiproject 1

ODZIEŻ I GADŻETY REKLAMOWE - DLACZEGO MY?

Istnieje wiele sposobów marketingowych, dających rozgłos świeżo założonemu przedsiębiorstwu. Najpowszechniej znanym i używanym jest z pewnością Internet. To za jego pośrednictwem każdy jest w stanie zajrzeć na stronę internetową danej firmy.

Każda nowo utworzona firma potrzebuje czasu, aby móc zaistnieć na danym rynku. Jednym zajmuje to dużo czasu, a innym troszkę mniej.
Nasuwa się zasadnicze pytanie: co zrobić, by wszyscy mogli usłyszeć w ogóle o istnieniu Twojej firmy? Jednym z najlepszych i najpopularniejszych rozwiązań jest produkcja odzieży oraz gadżetów reklamowych.

Gwarantujemy, że taka forma reklamy jest naprawdę obiecująca, a na efekty uzyskane po przez rozprzestrzenianie gadżetów firmowych, nie będziemy długo czekać. Korzystając z usług naszej agencji w zakresie projektowania i produkcji odzieży i gadżetów reklamowych masz gwarancję kompleksowej obsługi oraz zadowolenia z jakości produktu. W naszej ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju odzież poczynając od niskobudżetowych produkcji, aż po te pochodzące z najlepszych szwalni w kraju. Oferujemy wszelkiego rodzaju gadżety i materiały reklamowe dopasowując się do potrzeb oraz budżetu klienta.

POTRZEBUJESZ ODZIEŻY LUB GADŻETÓW REKLAMOWYCH DLA SWOJEJ FIRMY?

Skontaktuj się z nami!

ODZIEŻ I GADŻETY REKLAMOWE W ROZSĄDNEJ CENIE

Wybierz ofertę, odpowiadającą Twoim potrzebom.

ODZIEŻ REKLAMOWA

minimalne zamówienie = 100,00 pln brutto

T-shirty, koszulki polo, bluzy, bluzy z kapturem, spodnie, kurtki, bezrękawniki, czapki z daszkiem, koszule, czapki zimowe, rękawiczki, szaliki, skarpety, okulary i inne.

Dodatkowo oferujemy możliwość realizacji indywidualnych zleceń wedle zaleceń i projektów klienta.

ODZIEŻ SPORTOWA

minimalne zamówienie = 100,00 pln brutto

Koszulki klubowe, t-shirty, bluzy, koszulki polo, dresy, kurtki, koszulki do biegania, czapki z daszkiem, czapki zimowe, rękawiczki, akcesoria sportowe, odzież sportowa do wszelkich dyscyplin.

Dodatkowo oferujemy indywidualne zlecenia wedle projektów i wytycznych klienta.

GADŻETY REKLAMOWE

minimalne zamówienie = 50,00 pln brutto

Kubki, gadżety biurowe, gadżety domowe, parasole reklamowe, długopisy, gadżety elektroniczne, gadżety z USB, zapalniczki, breloki, kalendarze i inne gadżety reklamowe.

Oferujemy indywidualne zlecenia na wszelkiego rodzaju gadżety i narzędzia reklamowe.

*Podane ceny minimalne są umowne. Ostateczną wycenę ustalamy po rozmowie z klientem. Każdy z wymienionych punktów można modyfikować w zależności od potrzeb.

OSTATNIE PROJEKTY

Poniżej przedstawiamy nasze ostatnie projekty, wykonane dla firm, które obdarzyły nas zaufaniem.

"Pudłujesz 100% strzałów, jeśli w ogóle ich nie wykonujesz."

– Wayne Gretzky