logo-mini
SKLEPÓW INTERNETOWYCH
TWORZENIE I MODERNIZACJA

STATYSTYKI SKLEPU

Dzięki panelowi statystyk będziesz mógł śledzić pozycję swojego sklepu w sieci. Panel statystyk  pozwala na dokładne śledzenie grupy odbiorców zainteresowanych Twoimi produktami.

RESPONSYWNOŚĆ SKLEPU

Zaprojektujemy dla Ciebie sklep dopasowany do wszystkich urządzeń i wielkości ekranu. Zabieg ten znacznie ułatwi korzystanie ze sklepu zarówno Tobie jak i jego użytkownikom.

BEZPIECZNY I SZYBKI HOSTING

Gwarantujemy bezpieczny i szybki hosting od firmy, z którą współpracujemy. Gwarancja szybkiego łącza, nowoczesnych systemów bezpieczeństwa oraz pomocy technicznej.

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Oferujemy zaawansowane sklepy internetowe wykonane na profesjonalnych oprogramowaniach. Sklepy projektujemy wedle indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Każdy sklep posiada indywidualną i unikalną szatę graficzną opartą o najnowsze trendy.

Sklepy przygotowujemy tak aby osiągały dobre wyniki w wyszukiwarce google. Dodatkowo oferujemy dostęp do panelu statystyk, który pozwala na dokładne śledzenie grupy odbiorców Twoich produktów. Posiadamy szeroką wiedzę na temat projektowania sklepów internetowych dlatego oferujemy również kompleksowe tworzenie sklepów wedle Twoich wizji i wytycznych.

MODYFIKACJA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Chcąc odnowić wygląd oraz funkcjonalność swojego sklepu internetowego oferujemy usługę modyfikacji. W skład tej usługi wchodzi m.in. przebudowa układu strony, zmiana grafiki i kolorystyki oraz poszerzenie lub zamiana modułów.

Sklepy powinno się modernizować na bieżąco tak aby nadążały za najnowocześniejszymi trendami oraz dostępnymi funkcjami ułatwiającymi obsługę sklepu. Zabieg ten gwarantuje atrakcyjniejszy wygląd witryny oraz łatwiejszą i bardziej przejrzystą obsługę.

wiproject 1

SKLEPY INTERNETOWE - DLACZEGO MY?

Naszą firmę charakteryzuje fakt, iż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dokonujemy wszelkich starań aby strona internetowa, którą realizujemy była unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam na realizacje witryn na najwyższym poziomie zgodnie z najnowocześniejszymi trendami oraz technologiami.

W naszej ofercie posiadamy realizacje dla klientów, którzy stawiają na prostotę przy czym nie chcą przeznaczać wielkich kwot na wizytówkę firmy jak i również tych bardziej wymagających.

Bardzo ważna cecha, która charakteryzuje naszą firmę to fakt, że nie narzucamy naszym klientom niepotrzebnych rozwiązań, a po szczegółowej analizie dopasowujemy się do przedstawionej nam wizji.

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEGO SKLEPU INTERNETOWEGO DLA SWOJEJ FIRMY?

Skontaktuj się z nami!

SKLEP INTERNETOWY W ROZSĄDNEJ CENIE

Wybierz ofertę, odpowiadającą Twoim potrzebom.

PROFESJONALNY SKLEP INTERNETOWY - STANDARD

System zarządzania treścią sklepu – szablon standard

Konfiguracja serwera i domeny oraz instalacja sklepu,

Konfiguracja galerii produktów,

Strona główna + kategorie (można domówić inne podstrony),

Panel ze statystykami,

Responsywność sklepu zgodnie z wszystkimi urządzeniami,

Integracja z Social Media – Facebook, YouTube, Instagram,

Hosting i domena.

PROFESJONALNY SKLEP INTERNETOWY - PREMIUM

System zarządzania treścią sklepu – szablon premium

Konfiguracja serwera i domeny oraz instalacja sklepu,

Konfiguracja galerii produktów,

Strona główna + kategorie (można domówić inne podstrony),

Panel ze statystykami,

Responsywność sklepu zgodnie z wszystkimi urządzeniami,

Integracja z Social Media – Facebook, YouTube, Instagram,

Hosting i domena.

"Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na byciem kimś, kim nie jesteś."

– Steve Jobs