logo-mini
STRON INTERNETOWYCH
TWORZENIE I MODERNIZACJA

RESPONSYWNOŚĆ STRONY

Wykonamy dla Ciebie responsywną stronę internetową, która będzie dopasowana do wszelkich urządzeń i szerokości ekranu. Znacznie poprawi to wygląd Twojej strony oraz pozycję w wyszukiwarce.

DOSTĘP DO STATYSTYK STRONY

Otrzymasz dostęp do statystyk Google Analytics, dzięki którym będziesz mógł śledzić popularność swojej strony. Statystyki Google Analytics pozwalają na szczegółowe śledzenie grupy odbiorców.

SZYBKI I BEZPIECZNY HOSTING

Oferujemy szybki i bezpieczny hosting od firmy, z którą ściśle współpracujemy. Gwarancja szybkich łączy, zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, rozbudowanej infrastruktury technicznej oraz kompleksowej obsługi.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Tworzymy nowoczesne strony internetowe w oparciu o sprawdzone oprogramowania i indywidualne potrzeby klienta. Oferujemy strakcyjną i unikalną szatę graficzną. Stronę zaprojektujemy tak aby przyciągała swoim wyglądem i łatwą obsługą potencjalnych klientów.

Ładny wygląd to tylko niewielka część zalet, które oferujemy. Stronę przygotowujemy pod kątem pozycjonowania, tak aby osiągała dobre wyniki w wyszukiwarce Google. Dodatkowo oferujemy dostęp do statystyk Google Analytics, które pozwalają na szczegółowe śledzenie odwiedzin strony. Oferujemy również indywidualne projekty dopasowane do potrzeb klienta.

MODERNIZACJA STRON INTERNETOWYCH

Jeśli znudził Ci się wygląd Twojej strony internetowej lub chcesz ją unowocześnić oferujemy usługę modernizacji stron internetowych. Oferujemy modyfikację szaty graficznej witryny, przebudowę struktury, a także zmianę systemu CMS. Modernizacja stron internetowych jest bardzo ważnym elementem prowadzenia firmy.

Dzięki systematycznym modernizacją, witryna staje się coraz to bardziej atrakcyjna dla odwiedzających oraz nadąża za aktualnymi trendami oraz nowymi technologiami. Modernizacja stron internetowych to również migracja ze starego systemu CMS, do nowszego i lepszego.

wiproject 1

STRONY INTERNETOWE - DLACZEGO MY?

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się aby strona internetowa, którą mamy wykonać wyróżniała się spośród innych stron znajdujących się już w sieci. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania stron internetowych, znając przy tym najnowocześniejsze technologie i rozwiązania, które znacznie ułatwiają prowadzenie witryny.

Oferujemy najwyższej jakości strony internetowe dla firm, które nie chcą przeznaczać dużych kwot na przygotowanie swojej wizytówki jak i również dla klientów bardziej wymagających,  posiadających większy budżet i rozleglejsze oczekiwania.

Nie narzucamy swoim Klientom rozwiązań, które są zbędne, a mogą podnieść koszt realizacji. Sam decydujesz o tym jak optymalnie wyposażyć stronę, tak aby odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEJ STRONY INTERNETOWEJ DLA SWOJEJ FIRMY?

Skontaktuj się z nami!

STRONA INTERNETOWA W ROZSĄDNEJ CENIE

Wybierz ofertę, odpowiadającą Twoim potrzebom.

PROFESJONALNA STRONA INTERNETOWA - STANDARD

System zarządzania treścią strony (CMS) – szablon standard

Konfiguracja serwera i domeny oraz instalacja strony,

Zgodność strony z urządzeniami mobilnymi,

Mapa Google Maps lokalizująca siedzibę firmy,

Formularz kontaktowy podpięty pod dowolny e-mail,

Integracja z Social Media – Facebook, Instagram, YouTube, Twitter,

Galeria oraz Pokaz slajdów,

Strona główna + 3 podstrony (można domówić),

Integracja ze statystykami Google Analitycs,

Pomoc w wyborze hostingu i domeny.

PROFESJONALNA STRONA INTERNETOWA - PREMIUM

System zarządzania treścią strony (CMS) – szablon premium

Konfiguracja serwera i domeny oraz instalacja strony,

Zgodność strony z urządzeniami mobilnymi,

Mapa Google Maps lokalizująca siedzibę firmy,

Formularz kontaktowy podpięty pod dowolny e-mail,

Integracja z Social Media – Facebook, Instagram, YouTube, Twitter,

Galeria oraz Pokaz slajdów,

Strona główna + 5 podstron (można domówić),

Integracja ze statystykami Google Analitycs,

Pomoc w wyborze hostingu i domeny.

"Dwa najważniejsze dni Twojego życia to ten, w którym się urodziłeś oraz ten, w którym dowiedziałeś się, po co."

– Mark Twain